رپورتاژ آگهی چیست؟

Published by: 0

reportage-01-1
رپورتاژ آگهی چیست ؟

“رپرتاژ آگهی” یا “تبلیغ رپورتاژ” به این معناست که تبلیغ شما در هر زمینه ای به صورت توضیحات کامل و تصاویر مرتبط همراه با لینک به عنوان یک مطلب در سایتی منتشر شود و این مطالب با اینکه ظاهری شبیه به سایر مقالات و مطالب دارند اما در واقع با سفارش قبلی و با هدف تبلیغ برای کمپانی ها و شرکت های تجاری تهیه شده‌اند.

رپورتاژ آگهی یکی از بهترین روش‌های تبلیغات اینترنتی و برندسازی است که بزرگترین برندهای دنیا برای معرفی محصولات و خدمات جدید خود از آن استفاده می کنند.

آگهی رپورتاژ معمولا تبلیغاتی هستند که به صورت خبر منتشر می شود، بنابراین باعث توجه بیشتر مخاطبان خواهد شد و همچنین به دلیل اینکه خبر در سایت های معتبر منتشر شده, کاربران اعتماد بیشتری به شخص یا برند خواهند داشت. علاوه بر تاثیر بسیار زیاد این روش تبلیغات در افزایش مشتریان، رپرتاژ خبر از نظر ارتقاء رتبه سایت در گوگل و افزایش بازدید وبسایت نیز بسیار مورد توجه است، دلیل آن هم این است که در بخش هایی از متن خبر یک یا چند کلمه کلیدی به سایت تبلیغات دهنده لینک می شود.

 

رپورتاژ آگهی در سایت یک بانک به دو صورت انجام میگیرد:

۱ –هزینه نمایش و ثبت رپورتاژ آگهی در وبلاگ رسمی سامانه یک بانک بصورت دائمی فقط ۲۰۰۰۰ (بیست هزار تومان ) تومان میباشد . در این روش امکان ثبت متن تنظیمی شما به همراه ۱ عکس و ۵ لینک مستقیم به سایت شما قابل ثبت و درج میباشد . تا زمانی که سایت شما فعال باشد ، نمایش رپورتاژ آگهی شما نیز بر روی سامانه قابل نمایش برای کاربران خواهد بود

۲- درصورتی که وبسایت با موضوع فعالیتهایی همچون تکنولوژی ، فناوری ، موبایل و تبلت و …. با رتبه الکسای مناسب و کاربر پسند داشته باشد ، سامانه یک بانک آماده تبادل لینک بصورت رایگان با شما خواهد بود و بشرط ثبت رپورتاژ آگهی و درج بنر سایت یک بانک در وبسایت خود ، رپورتاژ سایت شما نیز بصورت رایگان ثبت و درج خواهد شد

شرط این نوع همکاری در مرحله اول پذیرش موضوع و فعالیت وبسایت شما از طریق پشتیبانی سایت میباشد

راه های ارتباط با سامانه پک بانک | A-Bank

تلفن دفتر: ۴۴۸۳۸۴۵۶ – ۰۱۳
ایمیل : info@a-bank.ir

سایت : A-Bank.ir

 

abtf1111
a-bank-468-60